Zasíláme i na Slovensko

Složení

Bylinný produkt

Hlavní složky

Při návrhu složení Proerecty jsme se nenechali ovlivnit reklamními klišé a polopravdami o starodávných civilizacích Aztéků, Inků a Sumerů, které by látky používaly již tisíciletí. Do složení jsme použili pouze a jen ověřené a zcela bezpečné výtažky z bylin s prokazatelným vlivem na kvalitu erekce, prodloužení výdrže a posílení sexuálního libida.

Proerecta je moderní doplněk stravy, splňující nejpřísnější výrobní normy a ještě přísnější očekávání vás – našich klientů.

Kompletní složení najdete na etikete:

Etiketa Proerecta

Extrakt ženšenu

Maca

Kořen z rostliny Maca se dá považovat za superpotravinu. Tělu a erekci dodává mnohé výhody, přitom nás zajímá to nejdůležitější: funguje jako prevence před impotencí, napomáhá erekci v dlouhodobém horizontu, stimuluje libido, zvyšuje počet a pohyblivost spermií a zklidňuje problematickou prostatu.

pro2[1]

Tribulus Terrestris

Nenápadná rostlina je nejčastější součástí přípravků na podporu erekce, takže je jasnou volbou i ve složení Proerecty. Ze všech složek nejvíce podporuje prokrvování penisu a zároveň důkladně vyživuje varlata, která produkují silné a zdravé spermie.

pro3[1]

Citrulin

Citrulin je aminokyselina získávaná z ovoce s pozitivním účinkem na celé tělo. Výborně také funguje na podporu prokrvení penisu, proto jsme ji ve složení nemohli vynechat. Citrulin má za úkol urychlit nástup účinků. Je zdrojem molekul oxidu dusného, který nasycuje krev kyslíkem a ta rychleji a efektivněji proniká do tkání v penisu.

pro4[1]

Extrakt kakaovníku

Povzbuzující složka získávaná z kakaovníku pomáhá vyčerpanému tělu s oslabenou erekcí. V medicíně se používá jako srdeční stimulant pro podporu činnosti srdce a prokrvení. Uvolňuje hladké svalstvo a rozšiřuje cévní stěny, takže krev snadněji a rychleji proniká do penisu.

pro5[1]

Extrakt ženšenu

Extrakt z kořenu ženšenu optimalizuje mužské sexuální funkce a chrání je před oslabováním. Podporuje prokrvení organismu včetně penisu, čímž prospívá pevné erekci a tělesné vitalitě. Zároveň chrání před vyčerpáním a oslabením imunity.

pro6[1]

Vitamin E

Vitamin E zpomaluje srážlivost krve, čímž jí napomáhá efektivněji cirkulovat v těle, zejména v penisu. Dále zvyšuje citlivost při vzrušení, takže zabezpečuje lepší prožitek a celkový vjem při souloži.

Chci vyzkoušet Proerectu
service

Okamžitý účinek

service

Nesedí Vám produkt? Vráťte nám ho

service

Český výrobek

service

Osobní odběr v Praze