Poštovné po celé ČR už za 49,-

Složení

Bylinný produkt

Hlavní složky

Při návrhu složení Proerecty jsme se nenechali ovlivnit reklamními klišé a polopravdami o starodávných civilizacích Aztéků, Inků a Sumerů, které by látky používaly již tisíciletí. Do složení jsme použili pouze a jen ověřené a zcela bezpečné výtažky z bylin s prokazatelným vlivem na kvalitu erekce, prodloužení výdrže a posílení sexuálního libida.

Proerecta je moderní doplněk stravy, splňující nejpřísnější výrobní normy a ještě přísnější očekávání vás – našich klientů.

Kompletní složení najdete na etikete:

Etiketa Proerecta

Hmotnost produktu: 0,05 kg

Maca

Kořen z rostliny Maca se dá považovat za superpotravinu. 

pro2[1]

Tribulus Terrestris

Nenápadná rostlina je nejčastější součástí přípravků na podporu erekce, takže je jasnou volbou i ve složení Proerecty. Ze všech složek nejvíce podporuje prokrvování penisu.

pro3[1]

Citrulin

Citrulin je aminokyselina získávaná z ovoce s pozitivním účinkem na celé tělo, proto jsme ji ve složení nemohli vynechat. Citrulin má za úkol urychlit nástup účinků. 

pro4[1]

Extrakt kakaovníku

Povzbuzující složka získávaná z kakaovníku.

Extrakt ženšenu

Extrakt ženšenu

Extrakt z kořenu ženšenu optimalizuje mužské sexuální funkce a chrání je před oslabováním. Podporuje prokrvení organismu včetně penisu, čímž prospívá pevné erekci a tělesné vitalitě. Zároveň chrání před vyčerpáním a oslabením imunity.

pro6[1]

Vitamin E

Chci vyzkoušet Proerectu
service

Okamžitý účinek

service

Nesedí Vám produkt? Vráťte nám ho

service

Český výrobek

service

500+ výdejných míst po celé CR