Poštovné po celé ČR už za 49,-

Složení

Bylinný produkt

Hlavní složky

Při návrhu složení Proerecty jsme se nenechali ovlivnit reklamními klišé a polopravdami o starodávných civilizacích Aztéků, Inků a Sumerů, které by látky používaly již tisíciletí. Do složení jsme použili pouze a jen ověřené a zcela bezpečné výtažky z bylin s prokazatelným vlivem na kvalitu erekce, prodloužení výdrže a posílení sexuálního libida.

Proerecta je moderní doplněk stravy, splňující nejpřísnější výrobní normy a ještě přísnější očekávání vás – našich klientů.

Kompletní složení najdete na etikete:

Etiketa Proerecta

Hmotnost produktu: 0,05 kg

Maca

Maca je řazená mezi zeleninu a čím dál častěji i mezi superpotraviny. Už od pradávna je označována jako přírodní afrodiziakum.

Nejčastěji využívanou částí této rostliny je její kořen, ze kterého je extrakt použitý v Proerectě.

Víceré výzkumy se shodují, že při dlouhodobém užívání maky se libido značně zvyšuje a pomáhá i při lehčích formách erektilní dysfunkce.

pro2[1]

Tribulus Terrestris

Tribulus terrestris, resp. kotvičník zemní, je rostlina Ájurvédy, kde se využívá nejčastěji její kořen a plody pro podporu mužského zdraví a vitality.

V řádných vědeckých výzkumech bylo prokázáno, že Tribulus zvyšuje libido, zlepšuje sexuální zdraví a erektilní funkci.

Co se týče zvýšení testosteronu, nic Vám nebudeme nalhávat. Studie účinky sice nepotvrdily, i tak se ale jedná o rostlinu, která může mužskému zdraví přispět mnohými benefity.

Kromě spolehlivého zvýšení libida a erektilní funkce, je tato rostlina klasifikovaná i jako adaptogen chránící orgány před oxidačním poškozením a vykazující i účinky proti stresu.

Běžná dávka Tribulusu představuje 200-400 mg, přičemž Proerecta ho obsahuje rovných 300 mg.

pro3[1]

Citrulin

L-citrulin je aminokyselina přirozeně se nacházející v melounech, která se v těle mění na L-Arginin. Citrulin tak dokáže tělo zásobovat argininem efektivněji a dlouhodoběji než samotný agrinin, v důsledku čehož dochází i k dlouhodobě zvýšené produkci NO a tedy i lepšímu průtoku krve.

Proerecta kombinuje arginin s citrulinem, což jednak zvýší hladinu NO v krvi ihned po požití, jednak bude hladina NO kvůli obsahu citrulinu zvýšená delší dobu. Díky této kombinaci je zabezpečeno řádné prokrvení periferních tkání v těle, mezi které patří i tkáň penisu.

Předběžné výzkumy ukazují, že konzumace citrulinu je spojená se sníženou únavou a zlepšením výdrže při fyzické aktivitě. Víceré výzkumy se shodují i v tom, že citrulin pomáhá při erektilní dysfunkci a jeho užívání má pozitivní vliv i na krevní tlak.

pro4[1]

Extrakt kakaovníku

Kakaovníkový extrakt obsahuje alkaloidy, jako je především theobromin a kofein, a dále ve významné míře i flavonoidy prokyanidiny.

Díky těmto látkám dokáže zlepšovat průtok krve a vykazuje antioxidační účinky. Ve výsledku to pro tělo přináší benefity v oblasti nejen kardiovaskulárního zdraví, ale i kognitivních schopností.

Taktéž se při konzumaci těchto látek zvyšuje inzulínová citlivost, což má výrazný vliv na celkové zdraví člověka. Zlepšený průtok krve souvisí se zvýšenou produkcí NO, podobně jako tomu je i při argininu a citrulinu.

Extrakt ženšenu

Extrakt ženšenu

Ženšen působí pozitivně na imunitu, náladu a kognitivní schopnosti člověka. Příznivý vliv má i na fyzický výkon.

U mužů s erektilní dysfunkcí byly ve studiích prokázány kladné účinky na kvalitu erekce, zejména díky zlepšení průtoku krve.

pro6[1]

Vitamin E

Vitamín E označuje skupinu vícero látek, kde hlavním zástupcem je alfa-tokoferol. Vitamín E působí v těle jako antioxidant a taktéž posiluje imunitní systém. Celkově tak pozitivně ovlivňuje lidské zdraví a přispívá ke komplexnosti našeho produktu.

Chci vyzkoušet Proerectu