Poštovné po celé ČR už za 49,-

Vaše dotazy

Užívání

Užívá se Proerecta pravidelně nebo jen občas?

Proerecta je okamžitá jednorázová pomoc pro dosažení maximální erekce. Užívá se 1 až 2 tobolky 60 minut před sexem.

Můžu Proerectu kombinovat s jiným doplňkem nebo lékem?

Všeobecně se kombinace doplňků nedoporučuje. Tělo nadbytek účinných látek bez užitku vyloučí, takže není potřeba užívat různé doplňky současně. Kombinace s lékem je přípustná díky bylinnému složení.

Kdy se Proerecta užívá?

Dávku je možné užít podle potřeby kdykoliv, kdy se bude blížit sexuální styk. Doporučujeme ale neužívat dávku těsně před spaním, protože tělo by se mělo v průběhu noci regenerovat a být v klidu.

Může se Proerecta užívat společně s alkoholem?

Alkohol erekci úspěšně oslabuje, takže užívat doplněk a zapíjet ho alkoholem je kontraproduktivní. V kombinaci s alkoholem se účinek může snižovat. Doporučujeme vyhýbat se alkoholu úplně, což bude pro penis a erekci nejzdravější.

Je Proerecta na lékařský předpis?

Ne, Proerecta má bylinné složení, takže prakticky neexistuje riziko předávkování nebo jiných vážných komplikací. V našem e-shopu výrobek objednáte kdykoliv.

Účinky

Jak dlouho Proerecta účinkuje?

Průměrná doba účinkování je až 24 hodin. Sledovaní muži s problematickou erekcí byli po užití schopni dosáhnout a udržet si maximální erekci až 24 hodin po užití. Po vyprchání účinné látky je potřebné užít dávku další.

Pomůže mi Proerecta i ve vysokém věku?

Je nutné smířit se se skutečností, že erekce se nedá podporovat donekonečna. Výsledky u mužů nad 65 let jsou velmi individuální a plně závisí na zdravotním stavu. Páni v důchodovém věku si většinou přípravek chválí, ale nedá se vždy očekávat nemožné. Tělo má určité maximální limity, které věk oslabuje.

Je Proerecta pro někoho nevhodná?

Všeobecně se z bezpečnostních důvodů nedoporučuje užívat Proerectu a doplňky podobného charakteru mužům se zvýšeným krevním tlakem, mužům po infarktu, mrtvici a s jinými srdečními chorobami.

Složení

Jak se Proerecta liší od desítek podobných přípravků?

Při výrobě jsme sázeli na kvalitu surovin, preciznost výroby a ty nejúčinnější složky na trhu.

Má Proerecta nějaké omezení užívání?

Jako každý doplněk stravy na trhu musí i Proerecta dle zákona upozornit, že: „Výrobek není vhodný pro lidi se srdečně-cévními onemocněními, nezletilé a těhotné a kojící ženy.“

Co bych neměl pít anebo jíst při užívání Proerecty?

V zásadě žádné takové omezení neexistuje. Doporučujeme ale Proerectu nekombinovat s přemírou alkoholu, protože právě ten často může za oslabení erekce a sexuální kondice. Doporučujeme i nepřejídat se v čase užívání, aby se nesnižoval účinek tablety.

Doprava a platba

Jak je Proerecta zabalená a označená?

Dbáme na diskrétnost, takže zboží odesíláme v neprůhledném obalu bez viditelného označení. Zásilka obsahuje jen štítek s příjemcem a odesílatelem eMarkest, s.r.o.

Do kolika dní můžu očekávat zásilku?

Zboží odesíláme hned po přijetí objednávky. V Čechách je balík na adrese do 2 pracovních dnů, na Slovensko zásilka putuje cca 2 – 4 pracovní dny.

Dá se Proerecta koupit, i když nejsem plnoletý?

Nákup sice není omezen věkem, ale pro mladé muže do zhruba 21 let života je užívání prakticky zbytečné. Tělo se stále ještě vyvíjí a mladý muž pohlavně dozrává, takže je stále ještě čas na zlepšení. Všeobecně účinky ocení hlavně dospělí muži, jejichž erekce je oslabená věkem nebo zhoršenou životosprávou.

Je Proerecta dostupná jen na internetu?

Ano, výrobek zatím prodáváme jen v e-shopu. Šetříme tak náklady na kamenné prodejny, díky čemuž si držíme příznivou cenu.