Jak mít jako žena silnější orgasmy? Tipy, díky kterým se konečně dokonale uspokojíte

 • Redakce Proerecta.cz
 • 29 srpna, 2023

Souložíte pomalu denně, ale nějak vás to ne a ne uspokojit? Nebo vás kvůli slabým orgasmům sex přestal bavit a dnes se mu vyhýbáte?

Ať už tak nebo tak, jistě chcete mít silné a uspokojivé orgasmy, které vás budou motivovat souložit co nejčastěji. Zároveň potěšíte i svého partnera, který je dnes možná smutný, že se mu nedaří uspokojit vás.

Narazila jste na správný článek, proto zapojte co nejvíce z těchto rad a pozvedněte sílu svých orgasmů na zcela novou úroveň.

jak mít jako žena silnější orgasmy?

PROBLÉMŮM S DOSAŽENÍM SILNÝCH ORGASMŮ DOKONALE ROZUMÍME. Pokud máte konkrétní dotaz k posílení orgasmu nebo oslabenému erotickému libidu, zavolejte nám nebo napište. Rádi vám poradíme (info@proerecta.cz, +420 607 657 370).

Pro silný orgasmus mějte jasno, ve které části cyklu se právě nacházíte

Pokud se vám zdá, že jsou vaše orgasmy slabé a nevydatné, nebo poslední dobou dokonce žádné, zkuste si sex lépe načasovat. Ženské erotické libido totiž vrcholí během ovulace, a tedy zhruba 2 týdny před nástupem menstruace. Právě v tomto čase je největší šance dosáhnout velmi silného orgasmu.

Příroda nás už tak nastavila. Díky tomu, že jsme přes ovulaci nejvíce vzrušené, stoupá šance, že se budeme snažit sexuálně spojit s mužem a s ní i šance, že otěhotníme. Veškerý zájem o sex a erotické libido je pouze hnací silou od přírody, která se stará o přežití lidstva.

Pokud máte ale největší chuť na sex mimo ovulaci, souložte jindy. Pouze vy sama víte, kdy jste nejvzrušenější a kdy si o to tělo samo řekne. Poslechněte ho 🙂

Díky tomu, že vás dobrý sex pomáhá uklidnit a cítit se fyzicky lépe, je to výborná pomoc v čase, kdy vás bude z menstruace bolet hlava nebo budete mít nepříjemné křeče a bolesti. Zapomeňte na prášky proti bolesti a nechte si to dnes od partnera pořádně nandat.

Když to hezky maže, vyvrcholení je silnější

Není nic horšího, než trpět vaginální suchostí (odborně vaginální atrofií). Kde něco drhne a nelze si pořádně zasouložit, tam se orgasmus dosahuje velmi těžko, pokud vůbec.

Zde nezáleží, jaké polohy a techniky máte nejraději. Lubrikant byste měla mít vždy po ruce. Má pro vás pouze samé výhody.

 • Lubrikační gely snižují nepříjemné tření a podráždění.
 • Díky lubrikantům můžete zkoušet praktiky, které jste ještě nezkusila, a použít předměty, které jste nikdy nepoužila. Nové formy stimulace jsou skvělým způsobem, jak zažít silné orgasmy.
 • Některé lubrikanty mají hřejivou složku, která vás ještě více rozdráždí, prokrví oblast vagíny a zvedne celý zážitek o několik úrovní. Pokud se nestydíte, zeptejte se na doporučení prodavačky nebo kamarádky. Kromě sex-shopů seženete lubrikant pomalu v každé drogerii, lékárně nebo i trafice.

TIP: Lubrikanty nemusíte používat výhradně na genitálie. Můžete si je namazat na bradavky a klouzat po nich prsty nebo je nabídněte k mazlení partnerovi.

Dávejte si pozor, abyste lubrikant na bázi oleje nepoužili na kondom, protože by jej mohl poškodit. Zároveň nepoužívejte silikonové lubrikanty na silikonové erotické hračky. Mohou je poškodit, navíc na nich vytváří prostředí vhodné pro množení bakterií.

Silnějšímu orgasmu pomůže i vaše fantazie

My ženy jsme o něco složitější, než muži. Těm stačí obvykle podívat se na hezká prsa nebo zadek a rázem jsou připravení na sex. Jako ženy to máme o něco náročnější a pouze se koukat nám někdy nestačí.

Sexuální představy můžete mít sama nebo i s partnerem. Myslete na to, co vás vzrušuje nejvíce. Omlouvám se, ale zde příliš neporadím. Co se vám líbí a po čem zaručeně vlhnete víte pouze vy sama.

Pomocí erotických fantazií účinně odkloníte pozornost od rušivých vlivů.

 • Sousedé nad vámi s něčím bouchají? Pusťte si nahlas romantickou hudbu a věnujte se masturbaci nebo přímo sexu.
 • Jste unavená po celém dnu v práci, ale ještě byste si ráda užila? Myslete na svého muže nebo na jakéhokoliv jiného muže, který vás přitahuje.
 • A že vás nepřitahují právě muži? Nevadí, myslete si na co chcete (nemusíte to samozřejmě nikomu sdělovat) 🙂

Je pouze a jenom vaše věc, co vás vzrušuje a u čeho dovedete dosáhnout silného orgasmu. Neskrývejte se před vlastními myšlenkami, naopak je nechte naplno projevit, pokud vám mají pomoct.

Silnější orgasmus možná čeká mimo vaši komfortní zónu

Až se vám povede duševně naladit na přijetí silných orgasmů, zůstaňte pořád zvědavá a otevřená novým věcem. Nezáleží, zda budete své tělo zkoumat sama nebo s partnerem.

Pokud jste nikdy nezkusila třeba anální stimulaci nebo tvrdší BDSM praktiky, možná vás zaujmou. Možná jste na ně již dávněji myslela, ale zatím jste se neodhodlala. Není ten pravý čas právě teď, kdy všemožně usilujete o posílení svých orgasmů? Já myslím, že ano 🙂

Sílu orgasmu můžete „předcvičit“ již ve sprše

Před sexem se jistě ráda osprchujete, abyste byla dokonale čistá a partnerovi voněla i chutnala (aspoň já to tak mám). Když už ale budete ve sprše nebo vaně, můžete se rovnou sexuálně pobavit. Pomůže vám pouhá voda stříkající ze sprchové hlavice nebo z kohoutku. Vystavte toku vody své erotogenní zóny a nechte si je polaskat teplým proudem. Můžete využit i členitého povrchu sprchové hlavice. Sama jistě víte, kde na těle vám takový proud dělá nejlépe.

Vnímejte, jak se vás teplá voda dotýká, zavřete oči a nechte se pomasírovat. Uvolněte se a dýchejte zhluboka. Zároveň se zklidníte a zmírníte případný stres, který je pro dosažení orgasmu vysloveně nežádoucí.

Najednou ze sprchy vyběhnete nažhavená a to je nejlepší podmínkou pro dosažení uspokojivého orgasmu s partnerem. Nebo se osprchujte rovnou s ním a užijte si fajn sex přímo v koupelně 🙂

K intenzivnímu orgasmu vede mazlení

Víme to všechny, i když partneři na mazlení a předehru rádi zapomínají. Pokud cítíte, že potřebujete mnohem delší předehru, více doteků a různé formy stimulace, než jenom klasický penetrativní sex, řekněte si o ně. Muži, který vás miluje, by mělo na vašem potěšení a uspokojení záležet vždy v první řadě, musí o tom ale vědět. Nebuďte zticha a řekněte si o to, co vám dělá dobře.

Mazlení a laskání stimuluje produkci hormonu oxytocinu, který pro silný orgasmus potřebuje každá z nás. Nenechte se o svoji dávku oxytocinu okrást pouze kvůli nezájmu či lenosti partnera. Potřebný a velmi příjemný účinek oxytocinu na sílu orgasmu potvrzují i vědecké studie.

TIP PRO NAVOZENÍ OPTIMÁLNÍ HORMONÁLNÍ ROVNOVÁHY:

České kapsle Proerecta WOMEN s obsahem Rozchodnice růžové, extraktu ze Ženšenu pravého, extraktu z hroznových semínek a dalších přírodních složek. Pomáhají srovnat hormony do rovnováhy tak, aby podpořily ženskou sexualitu, erotické libido, a zároveň sílu a celkový požitek z orgasmů.

Klikněte na obrázek a podívejte se na všechny účinky kapslí WOMEN. Případnou objednávku vám doručíme diskrétně do 48 hodin. Ihned tak můžete začít pracovat na cílené podpoře síly svých orgasmů.

Střídejte různé druhy a sílu doteků

Znovu opakuji, že není rozumné soustředit se pouze na vagínu a pochvu. Kombinace různých doteků může u každého vypadat trochu jinak. Každá žena je unikátní a každé je příjemný jiný typ doteků.

Poproste partnera, ať vám místo cucání bradavek bradavky třeba hněte mezi prsty. Případně se o to pokuste sama. Erotické hračky použijte i na jiná místa, než pouze na klitoris a do pochvy. Různé intenzity dráždění vám budou příjemné i jinde. Z mrazáku vytáhněte kostky ledu a drážděte se jimi.

Čím více různých doteků a stimulů zapojíte, o to může být orgasmus intenzivnější a „novější“.

Vnímejte i své „miniorgasmy“, pokud je zažíváte

Některé ženy mají to štěstí, že zažívají i jakési návaly nebo mini-orgasmy ještě před dosažením finálního velkého orgasmu. Tyto drobné vrchůlky nakonec vedou ke skutečnému fyziologickému orgasmu.

Tyto ženy se někdy domnívají, že ve skutečnosti zažívají několikanásobný orgasmus, přitom ale jde o drobné vrcholy těsně před vyvrcholením. Tyto pocity jsou pro ně ale velmi příjemné a cítí se díky nim skvěle. Příště buďte ve střehu a všímejte si, zda je na sobě zaznamenáte. Pokud ano, jste na nejlepší cestě k silnému orgasmu a dopomohou vám k němu i ostatní rady z článku.

Při předehře nesklouzněte ke stereotypům

Stereotypy, a tedy opakování pořád těch samých kroků začne rychle nudit a kde je nuda, tam je dosažení orgasmu prakticky nemožné. Musíte být maximálně vzrušená a připravená oddat se vyvrcholení.

Začněte s partnerem na kvalitě předehry pracovat a obohaťte ji novými stimuly. Dotýkejte se jinde, než jste se dotýkali doposud, mluvte na sebe klidně sprostě, pokud vás to vybičuje k lepším výkonům. Hrajte různé scénky a zapojte různé scénáře.

Pustěte si společně porno a inspirujte se, pokud vám na něj nevadí koukat. Nemusíte být pouze pořád v pyžamu a v posteli. Využijte celý byt nebo i zahradu. Zajděte si do přírody nebo na místo, kde vám hrozí (pro někoho) vzrušující odhalení. To všechno jsou jednoduché kroky k silnějším orgasmům. Jakákoliv nová věc může vést k nové úrovni orgasmů a přesně to je vašim cílem.

Drážděte své smysly

Ve svém životě se řídím mottem „Nelze čekat nové věci, pokud pořád dookola opakujeme ty staré„. Platí to i v sexu a v otázce intenzivního orgasmu. Udělejte něco, co jste ještě nedělala.

Udělejte ze sexu zázračný okamžik. Zhasněte světla a udělejte si úplnou tmu nebo si nechte od partnera zavázat oči. Nesmějte se, ale zkuste třeba špunty do uší nebo nějaká sluchátka, abyste nic neslyšela. Čím více rušivých vjemů se vám povede eliminovat, o to více se můžete soustředit na vlastní dráždění a všechny pocity, které máte. Pokud zablokujete jeden smysl, můžete posílit ty ostatní. Budete přítomnější, lépe soustředěná a to je přesně stav, ve kterém lze dosáhnout silných orgasmů.

Při silném orgasmu se zapojuje celé tělo

Ano, klitoris, bod G nebo bradavky jsou pravděpodobně vašimi nejoblíbenějšími erotogenními body. Ženy jich ale mají daleko více, než pouze tyto 3. Potřebujete stimulovat nervy po celém těle, takže se „nemotejte“ pouze v okolí genitálií, ale partnera poproste, ať se vám věnuje celé. A pokud zatím netušíte, co všechno vám udělá dobře, ideální příležitost poznat to je právě dnes večer ve vaší ložnici. Poproste partnera a nechte jej odhalit nová citlivá zákoutí vašeho těla.

K silnějšímu orgasmu se dostanete i jinak, než pouze sexem

Orgasmus není pouze o dráždění pochvy či jiných erotogenních zón. Aby k orgasmu vůbec došlo, je potřeba splňovat několik podmínek, a to:

 • mít správný a dostatečný přítok krve do pánevní oblasti,
 • mít správné svalové napětí,
 • mít chemickou rovnováhu, abyste mohla dostatečně uvolňovat pro orgasmus nezbytné hormony (k tomu vám dopomohou i naše kapsle Proerecta WOMEN).

Těchto podmínek můžete dosáhnout zcela jednoduše postupným budováním erotického vzrušení. Nesoustřeďte se proto pouze na samotný orgasmus, ale i na cestu, která vás k němu dovede. Opět musím zdůraznit nezbytnost předehry, mazlení a pomalého budování atmosféry. I rychlovka vás může uspokojit, obvykle ale není tak intenzivní a zajímavá, jako dobrý sex trvající desítky minut.

Hlubokým dýcháním prohloubíte i orgasmus

Ženy, které cvičí jógu nebo pravidelně meditují a dovedou zhluboka a pomalu dýchat, mají silnější a delší orgasmy.

Mnohé ženy navíc dělají tu chybu, že během orgasmu dech zadržují místo toho, aby pomalu vydechly. Proto nejblíže zkuste co nejvíce zhluboka dýchat těsně před nástupem i během orgasmu a těsně po něm. Jednak bude silnější, zároveň ale bude o něco delší, což jistě oceníte také.

K silnějšímu orgasmu přes dráždění klitorisu

Klitoris je naší nejcitlivější erotogenní zónou, takže díky správné a dostatečné stimulaci můžete dosáhnout silnější orgasmy. Při sexu se soustřeďte na polohy, při kterých dochází ke stimulaci klitorisu. Přes klitoris dovede dosáhnout orgasmus naprostá většina žen.

Vyzkoušejte třeba polohu, kde budete vy jezdit na partnerovi a klitorisem se otírat o jeho podbřišek. Případně vyzkoušejte polohu na pejska zezadu, kdy vám bude partner dráždit klitoris rukou. Díky klitorisu můžete dokonce dosáhnout i mokrý orgasmus (squirting), o kterém velmi podrobně informuje stránka Erekce.cz.

Nedelegujte sílu orgasmu pouze na partnera

Ne každý partner je v sexu tak zkušený, aby vám pokaždé zaručil bouřlivý orgasmus. Jelikož jste ale jistě soběstačná a vynalézavá žena, proč si to nezjednodušit? Ani partner u vás nemusí být pokaždé. Kupte si vibrátor, dildo, womanizer, satysfier nebo venušiny kuličky. Cokoliv vám usnadní cestu k orgasmu se počítá.

Tyto erotické pomůcky jsou navrženy tak, aby odvedly svou práci a zabezpečily vám váš cíl a to silný orgasmus. Díky nim můžete vyvrcholovat kdykoliv, ať už jste s partnerem nebo jste právě sama. S hračkou dosáhnete orgasmus rychleji a zároveň silněji.

Sexuální koučky doporučují koupit vibrátor, který je určen přímo pro stimulaci klitorisu, bodu G nebo obojího najednou. Nabídka sex-shopů je prakticky bezedná, tak se na nabídky některého podívejte a nechte si svou novou erotickou hračku rychle a diskrétně doručit. Nezapomeňte vždy přesně dodržovat návod na použití.

Před orgasmem si udělejte kratičkou pauzu pro jeho posílení

Tenhle trik není úplně jednoduchý, s trochou cviku jej ale určitě zvládnete. Můžete jej využít sama při masturbaci, rovněž při sexu s partnerem.

Až na vás začne jít pocit, že se orgasmus blíží, udělejte si několik sekund pauzu. Nebojte se, celkové vzrušení vás za ty vteřiny neopustí. Pokud jste byla dodnes zvyklá „snažit se“ a erotické dráždění nepřerušit až do (rádoby) orgasmu, ona drobná pauza vás může více vydráždit a finální orgasmus bude silnější. Pokud se to nepovede hned napoprvé, nezoufejte a trik vyzkoušejte opakovaně i příště.

TIP PRO OBA: Krátká pauza pomáhá prodloužit sexuální výkon a oddálit ejakulaci i vašemu partnerovi. Jde o metodu start-stop, díky které budete souložit déle, a navíc intenzivněji. Klikněte a nechte partnera přečíst článek Oddálení ejakulace až na samou hranici výdrže. Prodlužte si sex!

oddálení ejakulace

Nebuďte posedlá pouze orgasmem

Je mi naprosto jasné, že čekáte na svůj velkolepý orgasmus. Zde upozorním, že se kvůli nenaplněným očekáváním a potřebám můžete dostat pod jakýsi nepříjemný tlak, který vás samotnou bude spíše stresovat, než vám pomáhat se silou orgasmu.

Sexuální odborníci zde radí nemít orgasmus jako jediný cíl. Pokud se budete soustředit pouze na to, zda právě míříte k orgasmu, bude se vám hůře soustředit na cestu, kterou se k němu snažíte dostat. Pokud myslíte pouze na výkon, nemyslíte naplno na postupné dráždění a eskalaci vzrušení.

Jak jsem psala výše, buďte více přítomná okamžiku a soustřeďte se na své pocity během předehry i sexu. Postupným drážděním se dostanete k silnému orgasmu. Musíte mu ale dát šanci a ne se o ni vědomě obírat.

Orgasmus může být silnější, pokud jste těhotná

Sexu během těhotenství se vůbec nebojte. Pokud budete opatrní, není nebezpečný ani pro dítě, ani pro vás. Výhodou těhotenského sexu je fakt, že je vaše intimní oblast bohatě prokrvená a díky tomu mnohem citlivější.

Neoslabujte sílu orgasmu kvůli svým předsudkům

Pro sílu orgasmu je důležité to, jak se právě cítíte. Potřebujete být v pohodě a bez negativních myšlenek, které orgasmy oslabují. Pokud neděláte nic protizákonného, neměla byste se nikdy stydět ani mít pocit viny za svou masturbaci, sex ani za nic jiného, co vám je po sexuální stránce příjemné a dovede vás k orgasmu. Možná si nějaká traumata nesete z dětství kvůli přísné výchově, ale právě je vhodný čas zapomenout na minulost a začít si konečně užívat silné orgasmy.

Komunikace s partnerem je pro silnější orgasmus neméně důležitá

Komunikace je ve vztazích tím nejhlavnějším a v sexu to platí tuplem. Pokud muži neřeknete, co se vám líbí a co očekáváte, nesmíte se vztekat ani být smutná, pokud to neudělá. Pokud se o intimitách stydíte mluvit, vezměte mu prostě ruku a naveďte ji tam, kde si ji sama představujete. Většina mužů reaguje na tyto sexy hrátky velmi pozitivně.

Odhoďte ostych a řekněte mu, kde se vám jeho doteky líbí a kde se vás dotýkat nemusí. Nenechte jej hádat, co se vám líbí a zda to dělá správně. Jste dospělá, tak mu všechno vysvětlete na rovinu.

Kvůli mezerám v komunikaci můžete ztratit synchronizaci s partnerem. Ujistěte se navzájem, že jste na stejné vlně. Pokud je pro vás sex bolestivý, případně zatím nejste dostatečně vzrušená a na soulož se necítíte, řekněte to partnerovi. Pokud je rozumný, nebude vás do ničeho nutit. Pokud vás ale nutit bude, je to znamení sobeckosti a sebestřednosti. Je na vás, jak zareagujete. Jednejte klidně, ale dostatečně rázně.

Přemýšlejte, proč aktuálně nezažíváte silné orgasmy

Ono vám sice mohu radit, jak své orgasmy zesílit. Bohužel ale neznám překážky a vlivy, které vám je nyní nedovolují zažívat. Pokud se sama necítíte dobře, máte nižší sebevědomí nebo o sobě máte nějaké pochybnosti, jsou to všechno překážky, které vám v silných orgasmech brání.

Pokud se vám najednou zhorší nálada nebo získáte špatný pocit během sexu, snažte se zjistit proč.

 • Je něco v nepořádku s partnerem? Řekněte mu to.
 • Stalo se vám něco špatného přes den a teď nemáte chuť na sex? Počkejte, až se budete cítit lépe a partnerovi vysvětlete, že dnes není ideální den na erotiku.
 • Bojíte se, že vám v silném orgasmu brání nějaký zdravotní problém? Není nic jednoduššího než se objednat k praktickému lékaři nebo na gynekologii.

Poznejte problém a pracujte na jeho vyřešení. Odměnou vám bude silný a ukázkový orgasmus 🙂

Snažte se dobře znát sama sebe

Sama víte, že své tělo znáte nejlépe vy sama. Erotické hračky nejsou pro každého, a stejně ani ruční masturbace není pro každého. Uvedenými radami se můžete inspirovat, ale nemohu zaručit, že vám bude fungovat každá jedna z nich. Snažila jsem se sepsat maximum možností, ale ty vhodné pro vás si musíte najít sama.

Udělejte si někdy čas pouze sama na sebe, hrajte si se svým tělem a všemi pomůckami, vnímejte, co vás rozpaluje a co vás nechává chladnou.

Vůbec se nestyďte masturbovat. Většina žen, které masturbují, zná své tělo velmi dobře, a právě díky tomu vědí, co mají od svých partnerů žádat. Pokud to sama nezjistíte, muž to za vás zjistí velmi těžce, i když to není přímo nemožné.

Dělejte to, co víte, že vám funguje, samozřejmě zkoušejte i nové věci. Pokud se uspokojujete pomocí hraček a nejde to, zkuste ruční masturbaci nebo sex. Pokud se vám nedaří vyvrcholit během sexu, zkuste právě masturbaci nebo orální sex a tak podobně. Čím budete zkušenější, tím silnější orgasmy můžete zažívat.

Přeji vám, aby byly vaše orgasmy co nejsilnější a dočkala jste se jich co nejdříve. Zda se vám to povedlo nám můžete vzkázat v komentářích pod článkem. Stejně tak se můžete zeptat na cokoliv, co vás o orgasmu zajímá 🙂

NEZAPOMEŇTE na účinné rostlinné kapsle Proerecta WOMEN. Pošleme vám je diskrétně do 48 hodin, takže již pozítří můžete zesílit své orgasmy a prospět i ostatním svým sexuálním schopnostem a intimnímu zdraví.

Klikněte na obrázek a čtěte o všech pozitivních účincích kapslí Proerecta WOMEN.