13 základních kroků k pevné erekci díky lepšímu prokrvení penisu a celého organismu

 • Redakce Proerecta.cz
 • 18 července, 2022

Optimální krevní tlak, průchozí cévy a vydatný průtok krve jsou nezbytnými faktory pro navození a udržení pevné erekce. Vše záleží na krvi, protože topořivá penilní tkáň se nenaplňuje vzduchem ani vodou, ale právě krví.

Ve snaze podpořit a zlepšit erekci se ale nesmíme fixovat pouze na prokrvení penisu. Oběhová soustava je jeden obrovský systém, a aby tělo včetně erekce fungovalo spolehlivě, cílem mužů musí být lepší prokrvení celého organismu.

Vyjmenujeme důležité a účinné úpravy životosprávy a návyků, které cévy rozšíří a podpoří cirkulaci krve v celém těle. Čím víc se vám jich povede zařadit mezi své návyky, o to intenzivněji se prokrvíte a účinek pocítíte i na erekci. S metodami můžete začít již dnes bez toho, abyste cokoliv nakupoval.

podpora prokrvení těla a penisu

VÍTE, ŽE celý systém krevních cév jednoho člověka měří těžce uvěřitelných 100 000 kilometrů? Patří do něj žíly, tepny a drobné vlásečnice. Nezdravými návyky si je postupně ucpáváme a zhoršujeme průtok životodárné krve.
To má na erekci negativní vliv, takže cílem je udržet své svůj cévní systém čistý, pružný a dobře průchozí.

3 základní faktory pro vznik erekce

Erekce vyžaduje hlavně krev, ale i součinnost dalších faktorů:

 • Dostatečný průtok krve: Pevná erekce potřebuje dostatečný průtok řádně okysličené krve. Průtok zhoršují nemoci a úrazy, vyšší věk, zlozvyky a špatná životospráva s nedostatkem pohybu.
 • Silné a výkonné svaly pánevního dna: Ovládají penis a leží v nich cévy zásobující penis krví. Díky nim je muž schopen erekci udržet pevnou potřebně dlouho. Pokud jsou tyto svaly slabé, slábne také erekce a dochází i k problémům s ejakulací.
 • Citlivé penilní nervy: Nervy v penisu musí správně fungovat. Erekce totiž záleží na míře vzrušení, kterému vysílá signál pro navození erekce. Pokud jsou nervy v penisu poškozené, nevyšlou do mozku signál. Ten tak nechápe, že má vyslat povel pro vznik erekce.

Pokud se domníváte, že oslabení vaší erekce není důsledkem zhoršeného prokrvení, zajděte ideálně za sexuologem nebo neurologem. Zjistí, zda za poruchou prokrvení a erekce nestojí právě oslabení svalstva nebo omezená funkce nervové soustavy.

Pokud ale tušíte, že vám do penisu nevtéká dostatek krve, snažte se dodržet co nejvíce uvedených rad a změn návyků. Některé podpoří prokrvení okamžitě, ostatní začnou působit po několika týdnech nebo měsících. Všechny ale vedou k podpoře erekce a celkového prokrvení organismu, což je vaším cílem.

krevní oběhový systém penisu
Penis obsahuje hustou síť krevních cév včetně drobných vlásečnic, které se ucpávají jako první. Kvůli tomu erekce slábne a může vzniknout erektilní dysfunkce. Cílem je prokrvit celý organismus včetně penisu a udržet oběhový systém dobře průchozí díky správné životosprávě. (zdroj RadiologyKey.com)

Potraviny pro podporu prokrvení

Zlepšit průtok krve pomocí potravin je nejrychlejší cestou. Jíme a pijeme každý den a je velmi důležité, abychom konzumovali minimum potravin, které ucpávají cévy a zvyšují krevní tlak. Mezi běžné potraviny patří tyto:

 • Ovoce – citrusy, drobné bobulovité ovoce, banány, vodní meloun, meruňky, granátové jablko, hrozny, švestky, datle
 • Zelenina – česnek, cibule, řepa, listová zelenina, rajčata, fazole, ředkvičky, brambory, kapusta, mrkev, houby
 • Maso – tučné ryby a mořské plody (tuňák, ústřice), drůbež
 • Vlašské ořechy, mandle, slunečnicová semínka, lněné semínko
 • Celá zrna a celozrnné výrobky
 • Obiloviny
 • Koření – skořice, pepř, chilli, zázvor, kurkuma, šafran,
 • Nápoje – zelený čaj, káva, šťáva z červené řepy, granátového jablka, pomeranče, čistá voda
 • Bylinky, rostliny, houby – Andělika čínská, bazalka, Dobromysl obecná, Kozinec blanitý, Hloh jednosemenný, Ženšen pravý a nepravý, Ginkgo biloba, Srdečník pětilaločný, Jablečník obecný, Hřebíčkovec vonný, Truskavec ptačí, Pelyněk estragon, Třezalka tečkovaná, Meduňka lékařská, Rozchodnice růžová, Santal bílý, Jetel luční, Kozlík lékařský, Maceška trojbarevná, Jírovec maďal, Jmelí bílé, Kaštan koňský, Růže šípková, Routa vonná, Řepík lékařský, Pýr plazivý, Česnek medvědí, Bakopa drobnolistá, Reishi, Vavřín pravý a mnohé další

VÍTE, ŽE mezi speciální potraviny se řádí i doplňky stravy pro podporu erekce?

Účinné látky s vlivem na prokrvení organismu a penisu přidáváme do tablet Proerecta KLASIK. Účinek na mikrocirkulaci krve má konkrétně Kotvičník zemní, Ženšen pravý, extrakt z hroznových semen, Rozchodnice růžová a extrakt z guarany.

Tablety účinkují do 45 minut. Balení obsahuje 12 dávek. Využijte aktuální akci 2+1 balení zdarma.

proerecta klasik pro lepší prokrvení penisu
Klikněte na tlačítko a podívejte se na všechny účinky, složení a dávkování Proerecty KLASIK. Případnou objednávku vám doručíme diskrétně do 48 hodin.

Které látky zhoršují prokrvení organismu?

Čerstvé nebo šetrně upravené základní potraviny jsou obecně zdravé. Rizikem pro krevní oběh jsou zpracované potraviny s přídatnými látkami. Obohacují se nejčastěji cukrem, trans tuky a solí, navíc jsou nešetrně zpracované a upravené pro dlouhou životnost.

Tučné a zpracované maso, mléčné výrobky a živočišné produkty ucpávají cévy cholesterolem. Podobně působí i potraviny s přidaným cukrem. Zvyšují riziko diabetu, který poškozuje i nervy, vysokého krevního tlaku, nemocí srdce a cév, kornatění tepen. Kvůli nezdravé stravě cévy trpí, poškozují se a nerozvádějí krev správně.

Vysoký obsah soli v potravinách zvyšuje krevní tlak, způsobuje nemoci srdce a cév, dehydrataci a vede až k infarktu. Maximální bezpečná denní dávka soli pro dospělé je 5 gramů, ideálně ale mnohem méně. Jídlo si zbytečně nepřisolujte, protože potraviny sůl obsahují přirozeně a ty zpracované dokonce v nebezpečných dávkách.

Které potraviny ucpávají cévy a brání prokrvení?

Tyto potraviny obsahují nejvíce přidaného cukru, soli a nezdravých tuků. Z jídelníčku byste měl rychle vyřadit bílé pečivo, koláče, pudinky, čokoládu s nízkým obsahem kakaa, uzeniny, masové konzervy, konzervované a mražené potraviny, párky, klobásy, slaninu, balená jídla a polotovary, průmyslově zpracované dezerty a pochoutky, slané snacky, sušenky, kečupy, dresinky a vyrobené omáčky, červené druhy masa (vepřové, hovězí, telecí, zvěřinu, jehněčí), slazené nápoje a limonády, kofeinové nápoje, alkohol. Konzumujte méně tuků (sádlo, máslo, lůj, margarín, palmový tuk) a méně tučných mléčných výrobků (tučné sýry a jogurty, smetana).

DŮLEŽITÉ: Vysoký krevní tlak neznamená, že se díky němu krev šíří rychleji a lépe. Naopak prokazuje, že jsou cévy zúžené, a aby se krev dostala k životně důležitým orgánům a do penisu, srdce musí bít silněji a rychleji.

Tím se namáhá srdce i cévy, rychleji se opotřebí, oslabí a zhorší svůj výkon a funkce. Vysoký tlak je rizikový a prokazatelně škodí erekci.

Udržte si optimální hladinu krevního cukru a cholesterolu

Hladinu cukru v krvi v plné míře ovlivňuje strava. Zvýšená hladina poškozuje výstelky krevních cév, což narušuje proudění krve. Stav rovněž vede k cukrovce, která přispívá ukládání aterosklerotického plaku v cévách a ucpává je.

 • Optimální hladina krevního cukru (glukózy) u dospělého muže je 4 až 6 milimolů na litr krve (4-6 mmol/l).
 • Optimální hladina cholesterolu u dospělého muže je pod 200 miligramů na decilitr krve (200 mg/dl)

Obojí vám změří lékař ze vzorku krve, takže o měření požádejte při další preventivní kontrole.

Pravidelný a častý sport

Fyzické cvičení a pohyb je pro podporu prokrvení naprostým základem. Námaha nutí srdce pumpovat krev přes cévy do celého těla. Urychluje krevní oběh, roztahuje cévy a zvyšuje průtok krve. Svaly vyžadují více krve, aby pracovaly správně a efektivně.

Pro funkce srdce je nejlepší vytrvalostní trénink jako dlouhá a rychlá chůze, běh, plavání, veslování, tanec nebo jízda na kole. Pamatujte ale, že jakákoliv fyzická zátěž pomáhá prokrvení včetně manuální práce.

Světová zdravotnická organizace doporučuje minimálně 150 minut střední fyzické zátěže za týden. Rozdělte si své aktivity na aspoň 30 minut 5 nebo všech 7 dní v týdnu.

Až si zvyknete a budete odolnější, dobu tréninku zvyšujte podle svých možností. Nezapomínejte na dostatek oddechu a regenerace.

Sportující muži mají silný svalový tonus, a tedy napětí svalů, které je pro dosažení erekce důležité. Tonus v genitální oblasti kromě sportu obecně posílí cvičení svalů pánevního dna, tzv. Kegelovy cviky). Výborné jsou i dřepy, jóga, chůze a běh (rychlost aspoň 5 km za hodinu) a dokonce skákání na trampolíně

VIDEO (česky): Cvičení svalů pánevního dna

Nikdy není pozdě začít se hýbat. Čím rychleji začnete, tím lépe uděláte pro zdraví srdce, oběhového systému a celkové zdraví.

Dostatečná hydratace

Kvůli nedostatku tekutin houstne krev, která pak hůře protéká cévami i pokud jsou jinak zdravé a průchozí. Pijte vždy, když máte žízeň. Starší pány a seniory upozorňujeme, že kvůli věku mohou pociťovat žízeň méně, kvůli čemu ale hrozí dehydratace.

Hustá krev a slabá hydratace prokazatelně oslabuje erekci. Bez dostatku tekutin se cévy v penisu i celém těle stáhnou, protože je krev neudrží napjaté. Dehydratace muže unavuje, takže nemá chuť ani energii na sex. Vždy proto myslete, zda pijete dostatečně. V příliš teplém počasí nebo po namáhavé práci a sportu pijte ještě více.

Optimální objem vody pro dospělého muže jsou 2 litry za den. Během zátěže, tepla a silného pocení množství zvyšte.

Správné sezení

Sedíme pořád víc. Hodiny v práci, hodiny v autech a autobusech, další hodiny doma. Působíme tak nadměrným tlakem na pánevní oblast, který brání krevnímu oběhu v oblasti genitálií. Snížená pohyblivost vyžaduje menší nároky na oběhový systém, kvůli čemu zpomaluje činnost srdce a krevní oběh. Navíc čím těžší jste, tím horší je průtok krve.

Při sedavém zaměstnání proto myslete na to, jak sedíte. Seďte s chodidly na podlaze, nohy mírně roztáhněte, abyste nepřiškrcoval penis a varlata. Soustřeďte se, abyste seděl s rovnými zády a nehrbil se.

Nohy si můžete podložit předmětem vysokým kolem 10 cm. Nohy občas zvedněte do vzduchu. Několikrát za směnu se snažte krátce projít nebo aspoň postavit. Pomůže i pár dřepů. Pokud to židle či křeslo dovolí, seďte v tureckém sedu s překříženýma nohama.

Ideální je poprosit zaměstnavatele o polohovatelný stůl, který můžete zvýšit a stát u něj nebo o pultík na zdi, u kterého můžete stát celou směnu. Práce ve stoji je produktivnější a pro tělo prospěšnější.

Stejně postupujte i doma. Pokud jste zaměstnáním řidič, dělejte si krátké pauzy na procházku kdykoliv vám to situace dovolí. Snažte se sedět vzpřímeně s dostatkem místa pro natažení nohou.

Pozor, postavení se a krátká procházka neznamená, že si půjdete zapálit cigaretu. Kouření má na erekci násobně horší vliv, než je prospěch z protažení a provětrání se.

Ve volném čase se co nejvíce hýbejte a sezení si nechte až na odpočinek a relaxaci. Aspoň jednou za den si lehněte si na zem, vystřete nohy a opřete je o zeď, aby se krev z nich prolila do vrchní části těla. V poloze vydržte aspoň 10 minut. Při ležení v posteli si podkládejte nohy polštářem.

poloha správného sezení pro dostatečné prokrvení
Poloha sezení u počítače pro správné prokrvení pánevní oblasti a penisu (zdroj: Freepik.com)
poloha správného sezení v autě
Správná poloha při sezení v autě (zdroj: Motorist.sg)

Správné dýchání

Dýchání ovlivňuje dostatečné okysličení krve. Kyslíkem nasycená krev lépe protéká krevním systémem a krví zásobuje i penis pro pevnou erekci.

Správná dýchací technika zvyšuje hladinu energie, podporuje výkon, snižuje stres, zpomaluje srdeční frekvenci a snižuje tlak krve. Dokonce zlepšuje sexuální zdatnost. Důležité je dýchat nosem pomalu a zhluboka.

Jak správně dýchat vás naučí video:

VIDEO (česky): Jak správně dýchat?

Dostatečný spánek

Spánek je základní životní potřeba a pokud není kvalitní nebo dostatečný, krevní oběh nemůže fungovat správně. Nedostatek spánku podporuje ukládání tukových usazenin v tepnách, zužuje je a zhoršuje průtok krve.

Zároveň snižuje hladinu testosteronu, který tělo produkuje právě během spánku. Dlouhodobý nedostatek může kvůli únavě způsobit erektilní dysfunkci a další zdravotní komplikace.

Doporučená doba spaní je 7 až 9 hodin za den. Uděláte správně, pokud půjdete spát vždy, když budete unavený. Před spaním nezapomeňte na hezký sex s partnerkou 🙂

Otužování a časté střídání teplot

Otužování ve studené vodě velmi rychle prokrví celý organismus. Tělo na chlad reaguje rozšířením cév, aby se do orgánů a pokožky nahrnula krev a díky tomu se zahřálo. Otužování zlepšuje kondici a výkonnost krevního oběhu a pomáhá regenerovat svaly a klouby.

Otužovat se můžete každý den ve studené sprše. Postačí 2 – 3 minutky každé ráno. Večer by se vám hůř usínalo. Byt příliš nepřetápějte a pokud nemusíte, nenoste příliš teplé oblečení.

Pokud se otužujete ve studené řece či jezeře, voda by měla mít aspoň 10 °C a neměl byste v ní být déle než 15 minut. Hrozí i podchlazení.

Další benefity otužování:

 • zvýšení plodnosti – pro varlata je ochlazování dobré a pro produkci spermií potřebují teplotu o 2 až 4 °C nižší, než má zbytek těla
 • silnější imunita – tělo si na výkyvy teplot zvykne a nízká teplota pro něj nebude šokem
 • zlepšení psychické kondice – hormony štěstí zmírní stres, který rovněž škodí erekci
 • zvýšení energie díky okysličení všech orgánů
 • zlepšení spánku
 • silnější fyzická a duševní vytrvalost

Sauna

Teplo zrychluje srdeční tep srovnatelně se středí fyzickou zátěží. Snižuje krevní tlak a zvyšuje roztažnost cév, přes které se tělo lépe prokrvuje.

Horká sauna má podobně prospěšný účinek jako otužování, důležité je ovlažit se po ní studenou vodou. Oběhový systém se okamžitě zmobilizuje. Díky tomu saunování a teplotní šok zrychluje srdeční frekvenci a vyplavuje hormony štěstí.

Bezpečný čas saunování je 15 až 20 minut 3 až 4krát za týden. Pokud jste zdravý, netrpíte nemocemi srdce a cév a saunu dobře snášíte, saunovat se můžete denně.

Kompresní prádlo

Kompresní ponožky, podkolenky a ideálně i punčochy nebo kraťasy zlepšují prokrvení nohou, zvyšují výkon a regeneraci svalů, pomáhají proti křečovým žilám a otokům nohou.

Kompresní prádlo stahuje nohy a působí na ně tlakem, který povzbuzuje krevní oběh, proudění lymfy a okysličuje svaly. Je velmi vhodné pro lidi se sedavým zaměstnáním.

Vůbec nemějte pocit, že by byly kompresní punčochy pouze pro ženy. Pod kalhotami je nikdo neuvidí a vám pouze prospějí. Ideální podpora prokrvení na každý den.

Nelze tvrdit, že by kompresní prádlo mělo přímý vliv na prokrvení penisu a erekci. Jde však o další prospěšný krok k podpoře proudění krve v pánevní oblasti a to je přesně naším cílem.

kompresní prádlo pro podporu prokrvení a erekce
V kompresních kraťasech i prádle můžete sportovat. Pokud nesportujete, prádlo skryjete pod kalhotami (zdroj obrázku: TheAdultMan.com)

Jaký vliv má na erekci těsné spodní prádlo?

Pokud jste se bál, že těsné slipy nebo trenírky ohrožují erekci, již se bát nemusíte. Prádlo ani oblečení nemá škodlivý vliv na erekci a nezpůsobuje erektilní dysfunkci.

Bohužel ohrožuje plodnost, protože tlačí na varlata a zahřívá je. Tím dochází k nižší produkci spermií. Snažte se mít vždy volné, prodyšné a pohodlné spodní prádlo z přírodních materiálů. A pokud vám to nevadí, klidně spodní prádlo nenoste. Penis i varlata se vám poděkují 🙂

Masáže těla

Masáže kterékoliv části těla aspoň krátkodobě podpoří cirkulaci krve a mají mnohé další pozitivní účinky. Působení tlaku rozpumpuje krev v postižené a zablokované oblasti. Problematické partie můžete masírovat i sám, vždy je ale lepší zajít si na profesionální masáž do masérského salonu. Pro podporu prokrvení penisu žádejte masáž pánevní oblasti, a tedy podbřišku, dolní části zad, stehen, vnitřních stehen a třísel.

Krevní oběh stimulujte i pomocí tzv. suchého kartáčování. Sežeňte si kartáč s měkkými štětinami a opatrně kartáčujte pokožku směrem od prstů na nohou a rukou až k srdci.

Doporučujeme i erotické masáže, protože erotických masážních salonů vzniklo v posledních letech v Česku mnoho. Příjemným bonusem je orgasmus, ale samozřejmě se zaměřte hlavně na zdravotní benefity 🙂

VIDEO (kvůli omezení věku se přehraje pouze na YouTube, anglicky): Masáž pánevní oblasti a blízkého okolí penisu, kterou si můžete částečně dopřát i sám.

Masáž penisu

Masáž penisu (tzv. masáž lingamu) nebo hráze může být příjemnější než masturbace. Při masturbaci jde hlavně o orgasmus, ale během masáže nám jde hlavně o podporu prokrvení.

Penis můžete masírovat pouze rukou a vytlačovat krev od kořene až po žalud stiskem palce a ukazováku. Metoda se nazývá jelquing a je vhodná pro muže se slabou erekcí a již zúženými cévami.

Jelquing naučte i partnerku a metodu využijte jako příjemnou předehru. Penis můžete masírovat i pomocí erotických hraček – masturbátorů a umělých vagin.

Masáž pro podporu erekce by měla být co nejčastější a co nejdelší. Žádné předávkování neexistuje 🙂

VIDEO (kvůli omezení věku se přehraje pouze na YouTube, anglicky): Jak masírovat penis?

Esenciální vonné oleje

Vdechování vonných olejů je velmi příjemný způsob, jak podpořit prokrvení. Během klidné chvilky se navíc uvolníte, zrelaxujete, snížíte zrychlený tep srdce a zvýšený krevní tlak.

Výpary z olejů pomáhají rozšířit cévy, povzbudit průtok krve a lymfy, a tlumit křečové žíly. Jsou velmi vhodné i při erektilní dysfunkci.

Prospěšné účinky na krevní oběh mají oleje z:

Bazalka
Cedr
Cypřiš
Černý pepř
Eukalyptus
Grapefruit
Hřebíček
Růže
Růžové geránium
Jalovec
Koriandr
Kmín
Levandule
Libavka
Libeček
Mandarinka
Máta peprná
Muškátový oříšek
Pomeranč
Rozmarýn
Řečík lentišek
Smil
Skořice
Šalvěj
Citronová tráva
Neroli
Niaouli
Pačuli
Zázvor
Ylang ylang
Seznam vonných olejů pro podporu prokrvení organismu

Jak používat esenciální olej pro podporu krevního oběhu?

 • 5 kapek oleje rozřeďte v litru vody, namočte hadřík a používejte jako obklad aspoň aspoň 15 minut denně.
 • Olej můžete smíchat s krémem či tělovým máslem a masírovat si problematické místo. Pro podporu erekce masírujte dolní část zad, podbřišek, třísla a vnitřní stranu stehen.
 • Pár kapek naneste i na peřinu, matraci a polštáře, aby vám olej voněl přímo na místě činu.
 • Olej můžete vdechovat přímo z lahvičky, z namočeného tamponu nebo z difuzéru (rozptylovač vzduchu), kterým provoníte ložnici a krevní oběh podpoříte i partnerce 🙂

Začít léčit nemoci srdce a cév

Rady pro zlepšení krevního oběhu nemusí být účinné, pokud již trpíte nemocemi srdce a cév nebo jinými nemocemi, které je poškozují. Zatím o nich nemusíte vůbec tušit, i když důsledkem je problém s dostatečným oběhem krve.

Zdraví srdce a celé oběhové soustavy řeší kardiolog. Určitě se objednejte na preventivní prohlídku. Pojišťovny tato vyšetření proplácí. O doporučení na vyšetření požádejte svého praktického lékaře.

Problémy s prouděním krve mají velmi často obézní lidé a diabetici, lidé s vysokým krevním tlakem a cholesterolem. Zároveň může být důsledkem zranění, vývojových vad, a samozřejmě nezdravé životosprávy. Příčiny špatného prokrvení mohou být různé a vzájemně se kombinovat. Proto je nejlepším krokem nechat se vyšetřit, pochopit příčinu, dodržovat doporučenou léčbu a zařadit prospěšné změny životosprávy.

Nekouřit

To prokleté kouření jsme nechali až na závěr. Pro mnohé kuřáky je pomyšlení na život úplně bez cigaret nepředstavitelné. Bohužel ale zdůrazňujeme, že kouření má na slabé prokrvení zcela zásadní vliv.

Žádná jiná příčina neucpává a nepoškozuje cévy tak rychle, jako právě cigaretové spaliny. Se žádnou jinou příčinou se muži nesetkávají tak často, jako právě s cigaretami. Obvykle jde o desítky cigaret denně a každá víc a víc zhoršuje erekci.

Pokud přestanete kouřit, cévy se začnou samy čistit, ale zlepšení průtoku je pomalé a podpora erekce přichází až po několika měsících bez cigarety. Proto je důležité přestat kouřit ihned a bez cigaret také vydržet.

Seznam metod pro podporu prokrvení těla, penisu a zlepšení erekce

Jak podpořit krevní oběh v těle a v penisu?Jak dlouho?Kdy se zlepší průtok krve?
Zdravě jístpořádpo několika týdnech
Udržet hladinu cukru a cholesterolupořádpo několika týdnech
Nekouřitpo celý životpo několika týdnech
Spravně dýchatpořádihned
Dostatečně spátvždypo několika nocích
Nosit kompresní prádloklidně každý denv konkrétní partii ihned
Sportovat a hýbat sepo celý životihned
Otužovat seklidně každý denihned
Inhalovat éterické vonné olejepárkrát za měsícdo několika minut
Správně sedětpo celý životpo několika dnech
Zůstat dostatečně hydratovanýpo celý životihned
Masírovat tělo a penispo celý životihned
Léčit příčiny zhoršeného krevního oběhuokamžitěv řádu týdnů až měsíců
Užívat Proerectu KLASIK pro podporu erekce dlouhodoběihned
Tabulka přirozených metod zlepšení oběhu krve, prokrvení organismu, penisu a podpory erekce

Pro rychlou podporu erekce a prokrvení penisu doporučujeme tablety Proerecta KLASIK.

Obsahují prospěšné byliny a extrakty s podpůrným účinkem na krevní oběh a mikrocirkulaci krve v penisu (Kotvičník zemní, Ženšen pravý, extrakt z hroznových semen, Rozchodnici růžovou a extrakt z guarany).

Doporučujeme je užívat společně s vyjmenovanými způsoby podpory prokrvení. V takovém případě budou tablety účinkovat rychleji a intenzivněji. Erekce je závislá na průchodnosti cév. Zúžené cévy je potřeba zprůchodnit, jinak mohou erekci oslabovat dlouhodobě.

proerecta klasik
Klikněte na tlačítko a podívejte se na všechny účinky. Případnou objednávku vám doručíme diskrétně do 48 hodin.